Kalendarz książkowy 2015 już jest!

Z radością informujemy, że po raz kolejny ukazał się nasz kalendarz książkowy. Edycja na 2015 rok to już czwarte tego typu wydawnictwo.1-IMGP9176

Na ten rok przygotowaliśmy kilka nowości. Po pierwsze kalendarz jest nieco mniejszy. Zamiast dotychczasowego formatu A5 przybrał on format B6. Odświeżyliśmy również układ stron, zmieniając jego charakter w bardziej elegancki i przejrzysty. Bardzo ważną zmianą jest również to, że soboty i niedziele zyskały osobne strony. To informacja szczególnie ważna dla księży, którzy od pierwszej edycji zwracali nam uwagę na to, że miejsca na notatki na stronie sobotnio-niedzielnej jest zdecydowanie za mało.

5-IMGP9185Co zaś tyczy się rozważań zawartych w kalendarzu, publikujemy fragmenty dzieła św. Ludwika Marii Grignion de Montfort Traktat o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny oraz wyjątki z rozważań na niedziele i święta publikowanych w miesięczniku „Msza święta” w latach 30-tych i 40-tych.

Układ świąt odpowiada kalendarzowi dla diecezji polskich z 1964 roku i kalendarzowi powszechnemu według Missale Romanum 1962.

Kalendarze można nabyć w Księgarni Kontrrewolucji lub zdobyć w konkursie na naszej stronie facebookowej. Szczegóły wkrótce!

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *