Sztuka na kartki!

Na naszej Facebookowej stronie wspominaliśmy już troszkę, że szykujemy duży projekt związany z kartkami świątecznymi. Otóż dziś opowiemy Wam nieco więcej. Projekt nosi tytuł Sztuka na kartki i jest adresowany między innymi do instytucji, firm i parafii.

Chcemy przenieść na kartki świąteczne sztukę: działa malarskie i graficzne i tym samym przeciwstawić się z jednej strony sztampowym i pozbawionym charakteru (również chrześcijańskiego) kartkom z choinkami i bombkami, a z drugiej kiczowatym obrazkom betlejemskiej stajenki obsypanym brokatem.

Chcemy z naszymi propozycjami dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i potrzebujmy Waszej pomocy!

Każde 5 złotych, które zostaną wpłacone na konto Fundacji 57 1750 1048 0000 0000 2086 4826 tytułem „Darowizna na cele statutowe – sztuka na kartki” ufundują jedną piękną pocztówkę zawierającą krótki opis projektu oraz adres strony sztukanakartki.pl, gdzie będzie można wybrać i zamówić kartki.

Na stronie https://grzegorzwielki.pl/komu-sztuka możecie też podawać adresy firm i instytucji, które mogłyby być zainteresowane rozsyłaniem przygotowanych przez nas kartek swoim klientom czy kontrahenteom oraz parafii, w których chcielibyście znaleźć kartki ze sztuką do nabycia.

Liczymy na Was!!!