Tradycyjne kartki bożonarodzeniowe 2023

Madonna w niszy kartka świąteczna

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czas radości, miłości i dzielenia się dobrem. W tym wyjątkowym okresie warto pamiętać o tych, którzy są dla nas ważni i przekazać im nasze życzenia, podziękowania i wsparcie. A co może być lepszym sposobem na to niż wysłanie im pięknej, tradycyjnej i religijnej kartki bożonarodzeniowej?

Fundacja św. Grzegorza Wielkiego oferuje Państwu wyjątkowe kartki, które opierają się na tradycyjnym malarstwie europejskim. Nasze kartki przedstawiają to co jest najważniejsze w tych Świętach, czyli sceny związane z narodzeniem Syna Bożego i Pokłonem Trzech Króli. Nasze kartki uciekają od kiczu i komercji, a są eleganckie i wysokiej jakości. Są wyrazem naszej wiary w Boga i szacunku dla ludzi.

Karnety bożonarodzeniowe są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i organizacji. Możemy je spersonalizować według Państwa życzeń i potrzeb. Możemy dodać Państwa logo, podpis, dedykację lub inne elementy.

Zamawiając nasze kartki, wspierają Państwo działalność Fundacji św. Grzegorza Wielkiego, która od lat dba o to, by najważniejszym okolicznościom nadać piękną oprawę.

Nie zwlekajcie i zamówcie nasze kartki już dziś. Zaskoczcie swoich bliskich, przyjaciół, współpracowników i partnerów biznesowych niepowtarzalnym i znaczącym prezentem. Pokażcie im, że pamiętacie o nich i o prawdziwym sensie świąt.

Kartki detaliczne można zamawiać w naszym Sklepie internetowym: www.sklep.grzegorzwielki.pl.
Klientów zaś poszukujących personalizacji lub składających większe zamówienia zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem z cennikiem.

Katalog kartek bożonarodzeniowych