Wymodlone!

Wydaliśmy „Troje do pary” abp. Sheena, wydaliśmy kartki ślubne i zaczęliśmy otrzymywać zapytania, kiedy będą jakieś propozycje prezentów na Chrzest. No więc są!

Najpierw pojawiły się książeczki „Pamiątka Chrztu Świętego”. Można obejrzeć je w Sklepie Fundacji ? http://bit.ly/psc_puella & http://bit.ly/pcs_puer, a wkrótce mamy też w planie trochę więcej o nich opowiedzieć.

Teraz przyszedł czas na coś bardziej dla ciała: body niemowlęce z aplikacją ? http://bit.ly/wymodlone

Bodziaki są w 100% polskiej produkcji, uszyte z dobrej jakości bawełny, więc jest duża szansa, że posłużą niejednemu bobasowi. Do wyboru mamy białe i granatowe w opcjach z krótkim lub długim rękawem. 

Oczywiście nadadzą się też na inne okazje, z kompletowaniem wyprawki dla niemowlaka włącznie! Wkrótce pojawi się też drugi wzór ?

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]